Design magasin
Design magasin
Kosmetikopbevaringsboks

Jingjing Cosmetic Organizer

Kosmetikopbevaringsboks Jingjing Cosmetic Organizer er en opbevaringsboks til kosmetik og hudplejeprodukter. Organizeren består af tre moduler, så sektionerne kan arrangeres og kombineres efter behov. Skuffer i forskellige størrelser rummer forskellige produkter, og separate stativer holder makeupbørster, pudderkvaster og beauty blenders. Spænder holder bakkerne på plads under brug. Toplåget roterer 180 grader med en dæmper og kan forblive halvt åbent for nem adgang. En anti-ultraviolet belægning blokerer 99,8 procent af UV-lyset. Boksen er fremstillet af plast.

Projekt navn : Jingjing Cosmetic Organizer, Designernes navn : Chongqing Jingranyouxu Technology Co.ltd, Kundens navn : Chongqing Jingranyouxu Technology Co., Ltd..

Jingjing Cosmetic Organizer Kosmetikopbevaringsboks

Dette fantastiske design er en vinder af sølvdesignpris i mode-, tøj- og beklædningsdesignkonkurrence. Du skal bestemt se de sølvprisvindende designere 'designportefølje for at opdage mange andre nye, innovative, originale og kreative mode-, beklædningsgenstande og beklædningsdesignværker.

Dagens designteam

Verdens største designteam.

Nogle gange har du brug for et meget stort team af talentfulde designere for at komme med virkelig gode designs. Hver dag har vi et markant prisvindende innovativt og kreativt designteam. Udforsk og opdag original og kreativ arkitektur, god design, mode, grafisk design og design strategiprojekter fra designteam over hele verden. Bliv inspireret af de originale værker af stormester designere.